12:18

Świąteczny konkurs


Ten konkurs jest dla Wszystkich, którzy lubią wypiekać. 
Dla zaawansowanych i dla tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w kuchni. 
Pokażcie swoje świąteczne wypieki i zachęćcie mnie do ich wypróbowania! 


Do wygrania są 2 miksery. Takie jak ten:
Zasady konkursu:

 - w dniach od 11 grudnia 2012 do 27 grudnia 2012 należy wysłać na adres iga.furmanczyk@nextwebmedia.pl przepis oraz zdjęcie swojego świątecznego wypieku z kostką do pieczenia Kasia, tytuł wiadomości "Bajkorada"
 - warunkiem uczestnictwa w konkursie jest umieszczenie na zdjęciu karteczki z napisem "Bajkorada",

 - spośród nadesłanych prac komisja wybierze 2 wypieki (liczy się zarówno wykonanie jak i aranżacja)

 - wyniki konkursu ogłoszę 28 grudnia 2012.

Zapraszam Was na stronę MojeCiasto.pl, na której znajdziecie mnóstwo inspiracji na świąteczne przepisy:

Na przykład takie w sam raz na Boże Narodzenie (klik)

poniżej regulamin konkursu

REGULAMIN KONKURSU KASIA NA BLOGU  http://bajkorada.blogspot.com/

1. Organizatorem Konkursu jest : Nextweb Media Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 26A, 03-964 Warszawa.
2. Każdy Uczestnik ma prawo nadesłać dowolną/wskazaną ilość prac lub odpowiedzi konkursowych, jednakże Organizator zastrzega, iż jednej osobie może przypaść wygrana tylko jednej nagrody.
3. Po uzyskaniu akceptacji komisji kwalifikacyjnej, prace będą przekazywane komisji oceniającej (jury) , w skład której wchodzą Julia Fic, Iga Furmańczyk (przedstawiciele firmy Nextweb Media Sp. z o.o.) oraz Anna Cirin (autorka bloga http://bajkorada.blogspot.com/ )
4. Konkurs rozpoczyna się w dniu jego ogłoszenia to jest: 11.12.2012 Prace można nadsyłać do 27.12.2012 na adres mailowy iga.furmanczyk@nextwebmedia.pl
5. Wraz z pracą, Uczestnik zobowiązany będzie przesłać swoje imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy.
6. Uczestnik nadsyłając pracę, zaświadcza, że ma do niej pełne prawa.       
7. Komisja kwalifikacyjna lub Jury może wyłączyć z uczestnictwa w Konkursie pracę, która nie będzie spełniała zasad niniejszego regulaminu
8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie http://bajkorada.blogspot.com/ w dniu 28.12.2012r.
9. Ze zwycięzcami Konkursu Organizator skontaktuje się drogą mailową. Nagrody przesłane zostaną laureatom na koszt Organizatora w okresie 14 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.
10. Nagrodami w Konkursie są: 2 miksery marki KALORIK model CMM1AZ o mocy max 450W . Wartość każdej nagrody to 188pln. Każdy zwycięzca otrzymuje jeden mikser. Przewidziana jest również dodatkowa nagroda pieniężne w wysokości 11,1 proc wartości nagrody na pokrycie przez Organizatora  podatku od nagrody.
11. Fundatorem nagrody jest Organizator Nagrody rzeczowe nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny.
12. Uczestnikiem może być tylko i wyłącznie osoba pełnoletnia. W przypadku osób niepełnoletnich konieczne będzie przesłanie pisemnej zgody rodziców bądź opiekunów prawnych dotyczącej uczestnictwa w Konkursie.
13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego.

Administratorem danych osobowych udostępnianych przez Uczestników Konkursu jest Unilever Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 49. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie na zasadach przewidzianych ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r, Nr. 101 poz. 926 z późn. zm.).
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych przedmiotowo z Konkursem, tj. w celach związanych z realizacją nagród, prowadzeniem sprawozdawczości finansowej oraz zamieszczeniem listy laureatów (imienia i miejscowości) na stronie internetowej http://bajkorada.blogspot.com/ . Administrator danych osobowych  powierzy Nextweb Media Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Stanów Zjednoczonych 26A, 03-964 w Warszawie przetwarzanie danych osobowych  na podstawie zawartej z nim umowy o powierzeniu przetwarzania danych osobowych.
Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, lecz niezbędny do realizacji nagrody i rozpatrzenia ewentualnych reklamacji. Osobom udostępniającym dane osobowe przysługują prawa do: dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania.


7 komentarzy:

 1. Super konkurs:)nagroda bardzo atrakcyjna nagroda:)wezme udział na pewno:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też już mam wstępny plan ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. o, bawię się w to, bawię! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy może być kostka margaryny w tle a wypiek na maśle? Nie odważę się dodać tego paskudztwa do ciasta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na zdjęciu ma się znaleźć kartka z napisem "Bajkorada". Nie ma wymogu zamieszczania na zdjęciu składników użytych do ciasta. Zasady są jednak jasno sprecyzowane: udział w konkursie biorą wypieki z kostką do pieczenia Kasia.

   Usuń
 5. Zapraszam do zgłoszenia konkursu na bloga http://candy-i-rozdania.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń