19:53

Julka Wróbel i przygoda ze świnką - lektura dla początkujących czytelników

Hania Humorek i Przyjaciele
Nie lada gratka dla fanów i fanek Hani Humorek, w szczególności zaś dla nieco młodszych czytelników - dopiero rozpoczynających swoją przygodę z czytaniem. 
Nowa książeczka z przygodami Hani to początek serii "Hania Humorek i Przyjaciele", jej główną bohaterką jest tytułowa Julka Wróbel, przyjaciółka Hani i wielka miłośniczka świnek rodzaju wszelakiego. 
Opowieść jest bardzo zabawna, akcja toczy się płynnie, a tekst jest stosunkowo krótki i prosty, dlatego książeczka rekomendowana jest dla młodszych czytelników.
Przeczytałam ją Ewie (5 lat) i spodobała się bardzo. 
Do tego stopnia, że następnego dnia "przyłapałam" ją na opowiadaniu historii i pokazywaniu atrakcyjnych ilustracji młodszej siostrze (och te różowe świnki, duuuużo różowych świnek :))Książeczka jest idealna dla 6-7 latków, które dopiero nauczyły się czytać - duże litery, krótkie zdania i kolorowe rysunki z pewnością zachęcą do lektury. 

Tym, którzy już wcześniej pokochali Hanię Humorek i jej przygody, polecam również nowość - kolorowanki i zabawy, czyli "Najfajniejsza na świecie Humorkową Księgę kolorowanek i innych zabaw"Zabawy nawiązują do treści różnych przygód Hani i są naprawdę ciekawe.
 Nam się bardzo spodobały. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz