20:33

Minecraft Blokopedia - idealny prezent dla fanów


Gry komputerowe w ocenie większości rodziców są na cenzurowanym. 
Zgadzam się, że dzieci nie powinny spędzać dużo czasu przy komputerze, ale są rzeczy dla których robię wyjątek. 
Po pierwsze poszerzanie wiedzy (cieszy mnie kiedy Olek podczas odrabiania lekcji zasięga dodatkowych informacji korzystając z internetu), a po drugie gry, które czegoś uczą. 
Oczywiście w stosownej ilości czasu na nie poświęcanego:)
Przyzwolenie z naszej strony jest na grę w Minecrafta. Kto zna, ten wie, że gra jest rozwijająca. 
Uczy projektowania, myślenia przestrzennego, rozwija kreatywność. W przypadku Olka zaowocowała również zainteresowaniem się światem minerałów i kamieni. 
Budowanie polega na tworzeniu konstrukcji z sześciennych bloków w trójwymiarowym świecie. 
Dzisiaj chciałam Wam zaprezentować książkę, która przeznaczona jest dla fanów (zarówno początkujących jak i zaawansowanych) Minecrafta. 
Minecraft Blokopedia została wydana w twardej oprawie, w kształcie sześcianu. To nie lada gratka dla prawdziwego fana gry. 


Na 312 stronach zawarto wiedzę na temat gry - opis poszczególnych bloków i sposobów ich wykorzystania, charakterystykę roślin i rud oraz stołów warsztatowych. Gracz znajdzie tu też opisy trików ułatwiających grę. 
Olek ocenił Blokopedię bardzo wysoko. Treść jest dla niego atrakcyjna, a pomysł na książkę w kształcie bloku szczególnie przypadł mu do gustu. 
W mojej ocenie fan zyskuje świetnie zilustrowany podręcznik i wspaniały gadżet związany z ulubionym hobby. 


Książka jest umieszczona w eleganckim opakowaniu. Moim zdaniem świetny pomysł na prezent dla interesującego się grami komputerowymi 8-12 latka. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz